Tagasi kalendrisse

Muinasjutud Mikkeli muuseumis: Itaalia muinasjutt

Muinasjutud Mikkeli muuseumis: Itaalia muinasjutt

Aeg: 15.03.20  13:00–14:30
Asukoht: Mikkeli muuseum
Hind: 12 € (täiskasvanu ja ühe pere lapsed)

See muinasjutt-näidend kutsub avastama imelist teatrimaailma. Kohtumisel proovitakse kehastuda commedia dell’arte tegelasteks ja koos läbi mängida lõbus näidend. Lapsed saavad kasutada kostüüme, rekvisiite ja loovtööna valminud omatehtud maske. Selleks et itaalia rahvateatri õhkkonda paremini tunnetada, näitab meie tark muinasjutuvestja Jacques Callot’ commedia dell’arte tegelastega oforte.

Iga kuu ühel pühapäeval kell 13.00 ootab südamlik ja tark muinasjutuvestja külla 5–9aastaseid lapsi muinasjuttu kuulama ja meisterdama. „Muinasjutud Mikkeli muuseumis“ sobib kogu perele, sest vanad muinaslood aitavad lastel ennast kergemini muuseumikeskkonda sisse elada ja saada põnevaid elamusi. Igal kohtumisel vaadeldakse ühte teost ja loetakse samalt maalt pärit muinasjuttu. Tunni lõpus aitab tekkinud tundeid väljendada ja teadmisi kinnistada põnev loovtöö. Ainulaadne võimalus muinasjutuliseks rändamiseks imelisse kunstimaailma. Muinasjutud Mikkeli muuseumis ei lõpe kunagi …

Vaata, mis muinasjutte 2019/2020 hooajal veel kuulame.

Perehommik kestab kuni 90 min

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 12 eurot (täiskasvanu ja ühe pere lapsed)
Osaleda saab ka Eesti Kunstimuuseumi perehommikute ühiskaardiga (sisaldab 5 perehommikut omal valikul Kadrioru kunstimuuseumis või Kumu kunstimuuseumis), mille hind on 55 eurot.